Transformacja

 

Transformacja
Akryl na płótnie, brokat, zawerniksowany
Wymiary: 60 x 60 cm
Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, nie wymaga dodatkowej oprawy
Cena: 380 zł – jeśli chcesz kupić, napisz do mnie

Kwiat lotosu, znajdujący się w centrum obrazu jest symbolem czakry korony. Jest również symbolem Ery Wodnika. Kolor czerwieni łączy nas ze wszystkim, co materialne, ziemskie, pochodzące z królestwa materii. To nasza krew, nasi przodkowie, nasz ród. To czerwień czakry korzenia, naszego energetycznego centrum łączności z bazą, czyli z Ziemią.
Kolor niebieski to kolor informacji, wszystkiego co jest myślą, ideą, najbardziej ulotną z substancji. To dom żywiołu powietrza, wszystkiego co przychodzi do nas z nieba.
Z połączenia tych dwóch kolorów powstaje nowa jakość – fiolet, czyli kolor magii, starej wiedzy, wszystkiego co łączy Ziemię z Niebem. To dla każdego z nas osobista Moc. To połączenie wiedzy i praktyki, informacji i działania. To przestrzeń, w której dokonuje się przemiana ciężkich, ziemskich gęstości w złote wartości boskie. Fioletowy płomień to transformacja na najwyższym alchemicznym poziomie. Spłonie w nim wszystko, co jest fałszem, co jest ciężką karmą i iluzją. Fioletowy płomień prowadzi do głębokiego uzdrowienia i oczyszczenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *