Otwarcie trzeciego oka

Otwarcie trzeciego oka

Otwarcie trzeciego oka

Patroni: Archanioł Zadkiel, Archanioł Metatron, Archanioł Sandalfon
Kolory: Turkus, niebieski, fiolet, jasnożółty
Akryl na płótnie, średnica 30 cm
Mandala jest gotowa do zawieszenia, nie wymaga oprawy.

 

Niedostępna

Ta mandala to aktywny rytuał. Medytując z nią otwierasz się na wyższe postrzeganie. Kolor turkusowy symbolizuje podjęcie świadomej decyzji dotyczącej naszego rozwoju. Jest to kluczowe w momencie, kiedy pracujemy nad otwarciem trzeciego – a tak naprawdę pierwszego – oka. Czy jesteś gotów na to, by widzieć świat takim, jaki jest? Jeśli tak, poproś Archanioła Zadkiela o prowadzenie i o to, by w jego fioletowym ogniu transformacji spłonęło wszystko, co do tej pory przesłaniało Ci widzenie. Metatron i Sandalfon natomiast poprowadzą Cię przez ten proces harmonijnie i bezpiecznie.

Webinar „Rytuał otwarcia trzeciego oka” znajdziesz TUTAJ

 

 

Wdzięczność

Wdzięczność

Akryl na panelu malarskim

Średnica: 40 cm

Cena: 450 zł

Miłość 2

Miłość 2

Akryl na panelu malarskim

45 cm

Niedostępna

 

 

 

Kreacja

Kreacja
Patron: Archanioł Jofiel
Kolory: fioletowy, pomarańczowy, żółty, biały
Akryl na podobraziu, średnica 30 cm

Mandala jest gotowa do zawieszenia, nie wymaga oprawy.

Cena: 255 zł – napisz do mnie, jeśli chcesz kupić

Fiolet to frekwencja, która najsilniej kojarzona jest z rozwojem duchowym, głębokimi wglądami, magią i transcendencją. To kolor przemiany, transformacji. Fiolet jest kolorem czakry korony, uważanej za nasz punkt łączności z wyższą świadomością, bramę, przez którą otrzymujemy informacje ze Źródła. To taki nasz kosmiczny konektor. To właśnie dzięki prawidłowo pracującej czakrze korony doznajemy stanów, w których mamy poczucie że jesteśmy jednością z Wszechświatem. To dzięki niej możemy połączyć się z naszym wyższym Ja.
Kolor żółty to kolor czakry splotu słonecznego, czyli tej, która odpowiada za nasze połączenia z innymi ludźmi i z naszą kondycją w świecie materii.
Medytacja z tą mandalą pozwoli Ci na połączenie się ze swoją intuicją i dostrojenie do częstotliwości Wszechświata. Pomoże Ci odkryć Twoje przeznaczenie i wesprze w realizacji i materializacji tego, co jest Twoim zadaniem.

Uzdrowienie i ochrona

Uzdrowienie i ochrona

Patroni: Archanioł Rafael, Archanioł Michael
Kolory: Zielony, niebieski, biały
Akryl na płótnie, średnica 30 cm
Mandala jest gotowa do zawieszenia, nie wymaga oprawy.

Sprzedana

Zieleń to kolor życia, kolor sił witalnych, harmonii i natury. Jego frekwencja jest dla wszelkich organizmów na ziemi informacją, którędy mają przebiegać procesy harmonizacji i rewitalizacji np. po ciężkiej chorobie. Zieleń daje nam świeżość, spokój i wytchnienie.
Kolor niebieski to kolor, którego wibracja oznacza spokój i stabilność. Daje nam poczucie bezpieczeństwa, budzi zaufanie i pomaga w wyciszeniu emocji.
Połączenie tych dwóch frekwencji sprawia, że mandala ta jest idealna dla osób, których równowaga została zachwiana, zwłaszcza przez chorobę lub stres.

MIŁOŚĆ

Miłość
Patron: Archanioł Haniel
Kolory: Różowy, złoty, biały
Akryl na płótnie
Mandala jest gotowa do zawieszenia, nie wymaga oprawy.

Niedostępna

 

Medytacja z tą mandalą pozwoli wejść w przestrzeń serca i poczuć, czym dla Ciebie jest miłość. Jej patronem jest Archanioł Haniel, opiekun miłości partnerskiej i patron wszystkich zakochanych.  Jeśli czujesz, że jesteś w gotowości na miłość, możesz poprosić Go o interwencję, Haniel uwielbia pomagać w łączeniu się ze sobą bratnich dusz i bliźniaczych płomieni. Może usunąć wszelkie przeszkody stojące na drodze Waszej miłości i uczynić ją możliwą.  Ale uważaj, bo może to oznaczać prawdziwą rewolucję w Twoim życiu!