Pawie pióro

Pawie pióro

Akryle metaliczne na płótnie, 50×50 cm.

Sprzedany

 

Paw to symbolicznie bliski kuzyn Feniksa. Jako jedyny ptak potrafi przekształcić trujące substancje pochodzące z roślin, którymi się odżywia, w piękno. To właśnie dzięki temu pióra pawie mają tak fantastyczną barwę. Truciznę transformuje w piękno. Dlatego ten wspaniały ptak stał się symbolem zwycięstwa nad tym, co trudne, nad ukrytymi wrogami, którzy podstępnie sączą truciznę. Mało tego, zwycięstwo to odbywa się poprzez zakresy piękna i najwyższych wibracji. Paw to prawdziwy alchemik pośród ptaków.

 

Drzewo życia 2

Drzewo życia 2

Akryl na płótnie,  złoty relief, brokat

Zawerniksowany

60 x 50 cm

Niedostępny

Drzewo życia

Drzewo  życia

Akryl na płótnie, złoty relief, brokat. Zawerniksowany.

60×60 cm

Cena: 450 zł

Era Wodnika

Era Wodnika
Akryl na płótnie
40 x 40 cm
Sprzedany

Symbolem Ery Wodnika jest różowy kwiat lotosu. Kolor niebieski symbolizuje informację, która jest jedną z z najważniejszych wartości tego czasu. Era Wodnika to czas wolności. Wolności, która zaczyna się od nas samych. To czas, kiedy ludzkość zaczyna dostrzegać, jak wiele struktur, w których żyjemy jest iluzją. Wodnik to patron sztuk mistycznych, zodiakalny alchemik, którego najwyższą wartością jest właśnie wolność. Przynosi ludziom wiedzę, która ma obudzić w każdym człowieku moc i świadomość.
Lekkość energii Ery Wodnika to przede wszystkim zasługa tego, że należy on do znaków powietrznych. Rządzi informacją i ideami, przynosi zmianę, a tam gdzie trzeba – wznieci rewolucję. Burzy stare, skostniałe struktury by móc rozpocząć budowę nowego, lepszego, opartego na wolności i poczuciu wspólnoty świata.

Transformacja

 

Transformacja
Akryl na płótnie, brokat, zawerniksowany
Wymiary: 60 x 60 cm
Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, nie wymaga dodatkowej oprawy
Cena: 380 zł – jeśli chcesz kupić, napisz do mnie

Kwiat lotosu, znajdujący się w centrum obrazu jest symbolem czakry korony. Jest również symbolem Ery Wodnika. Kolor czerwieni łączy nas ze wszystkim, co materialne, ziemskie, pochodzące z królestwa materii. To nasza krew, nasi przodkowie, nasz ród. To czerwień czakry korzenia, naszego energetycznego centrum łączności z bazą, czyli z Ziemią.
Kolor niebieski to kolor informacji, wszystkiego co jest myślą, ideą, najbardziej ulotną z substancji. To dom żywiołu powietrza, wszystkiego co przychodzi do nas z nieba.
Z połączenia tych dwóch kolorów powstaje nowa jakość – fiolet, czyli kolor magii, starej wiedzy, wszystkiego co łączy Ziemię z Niebem. To dla każdego z nas osobista Moc. To połączenie wiedzy i praktyki, informacji i działania. To przestrzeń, w której dokonuje się przemiana ciężkich, ziemskich gęstości w złote wartości boskie. Fioletowy płomień to transformacja na najwyższym alchemicznym poziomie. Spłonie w nim wszystko, co jest fałszem, co jest ciężką karmą i iluzją. Fioletowy płomień prowadzi do głębokiego uzdrowienia i oczyszczenia.

Merkaba

Merkaba
Akryl na płótnie, 40×40 cm
Obraz jest gotowy do powieszenia, nie wymaga dodatkowej oprawy
Cena 380 zł – napisz do mnie, jeśli chcesz kupić

Czym jest Merkaba? To starożytny symbol, którego nazwa składa się z trzech słów, pochodzących z języka starożytnych Egipcjan.
Mer – Ka – Bah czyli nic innego jak Umysł – Ciało – Duch. Jest to wielowymiarowe pole energetyczne, które pomaga człowiekowi w osiągnięciu jego pełnego potencjału poprzez dostrojenie do siebie wszystkich trzech planów, na których istniejemy.
Medytacja z tym symbolem pomoże Ci w aktywowaniu swojej Merkaby.

Więcej na temat tego, czym jest Merkaba przeczytasz tutaj.