Pawie pióro

Pawie pióro

Akryle metaliczne na płótnie, 50×50 cm.

Cena: 555 zł – napisz do mnie, jeśli chcesz kupić

Paw to symbolicznie bliski kuzyn Feniksa. Jako jedyny ptak potrafi przekształcić trujące substancje pochodzące z roślin, którymi się odżywia, w piękno. To właśnie dzięki temu pióra pawie mają tak fantastyczną barwę. Truciznę transformuje w piękno. Dlatego ten wspaniały ptak stał się symbolem zwycięstwa nad tym, co trudne, nad ukrytymi wrogami, którzy podstępnie sączą truciznę. Mało tego, zwycięstwo to odbywa się poprzez zakresy piękna i najwyższych wibracji. Paw to prawdziwy alchemik pośród ptaków.

 

Drzewo życia 2

Drzewo życia 2

Akryl na płótnie,  złoty relief, brokat

Zawerniksowany

60 x 50 cm

Niedostępny

Drzewo życia

Drzewo  życia

Akryl na płótnie, złoty relief, brokat. Zawerniksowany.

60×60 cm

Cena: 450 zł

Era Wodnika

Era Wodnika
Akryl na płótnie
40 x 40 cm
Cena: 380 zł, jeśli chcesz kupić, napisz do mnie
Obraz jest gotowy do powieszenia, nie wymaga dodatkowej oprawy

Symbolem Ery Wodnika jest różowy kwiat lotosu. Kolor niebieski symbolizuje informację, która jest jedną z z najważniejszych wartości tego czasu. Era Wodnika to czas wolności. Wolności, która zaczyna się od nas samych. To czas, kiedy ludzkość zaczyna dostrzegać, jak wiele struktur, w których żyjemy jest iluzją. Wodnik to patron sztuk mistycznych, zodiakalny alchemik, którego najwyższą wartością jest właśnie wolność. Przynosi ludziom wiedzę, która ma obudzić w każdym człowieku moc i świadomość.
Lekkość energii Ery Wodnika to przede wszystkim zasługa tego, że należy on do znaków powietrznych. Rządzi informacją i ideami, przynosi zmianę, a tam gdzie trzeba – wznieci rewolucję. Burzy stare, skostniałe struktury by móc rozpocząć budowę nowego, lepszego, opartego na wolności i poczuciu wspólnoty świata.

Transformacja

 

Transformacja
Akryl na płótnie, brokat, zawerniksowany
Wymiary: 60 x 60 cm
Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, nie wymaga dodatkowej oprawy
Cena: 380 zł – jeśli chcesz kupić, napisz do mnie

Kwiat lotosu, znajdujący się w centrum obrazu jest symbolem czakry korony. Jest również symbolem Ery Wodnika. Kolor czerwieni łączy nas ze wszystkim, co materialne, ziemskie, pochodzące z królestwa materii. To nasza krew, nasi przodkowie, nasz ród. To czerwień czakry korzenia, naszego energetycznego centrum łączności z bazą, czyli z Ziemią.
Kolor niebieski to kolor informacji, wszystkiego co jest myślą, ideą, najbardziej ulotną z substancji. To dom żywiołu powietrza, wszystkiego co przychodzi do nas z nieba.
Z połączenia tych dwóch kolorów powstaje nowa jakość – fiolet, czyli kolor magii, starej wiedzy, wszystkiego co łączy Ziemię z Niebem. To dla każdego z nas osobista Moc. To połączenie wiedzy i praktyki, informacji i działania. To przestrzeń, w której dokonuje się przemiana ciężkich, ziemskich gęstości w złote wartości boskie. Fioletowy płomień to transformacja na najwyższym alchemicznym poziomie. Spłonie w nim wszystko, co jest fałszem, co jest ciężką karmą i iluzją. Fioletowy płomień prowadzi do głębokiego uzdrowienia i oczyszczenia.

Merkaba

Merkaba
Akryl na płótnie, 40×40 cm
Obraz jest gotowy do powieszenia, nie wymaga dodatkowej oprawy
Cena 380 zł – napisz do mnie, jeśli chcesz kupić

Czym jest Merkaba? To starożytny symbol, którego nazwa składa się z trzech słów, pochodzących z języka starożytnych Egipcjan.
Mer – Ka – Bah czyli nic innego jak Umysł – Ciało – Duch. Jest to wielowymiarowe pole energetyczne, które pomaga człowiekowi w osiągnięciu jego pełnego potencjału poprzez dostrojenie do siebie wszystkich trzech planów, na których istniejemy.
Medytacja z tym symbolem pomoże Ci w aktywowaniu swojej Merkaby.

Więcej na temat tego, czym jest Merkaba przeczytasz tutaj.